Uw makelaar gevestigd in Genemuiden, Zwartewaterland en omstreken.

Beschrijving

Op de vierde verdieping gelegen luxe appartement met 2 slaapkamers en een vrij uitzicht!

Op een zeer goede locatie met een vrij uitzicht over veel groen en parkeerplaatsen ligt dit luxe appartement met 2 slaapkamers en een privé parkeerplaats in de parkeerkelder. Dit royale appartement is onderdeel van het moderne appartementencomplex Amber en ligt boven het winkelcentrum in de populaire woonwijk Stadshagen. Alle winkels, het gezondheidshuis (met dokter, apotheek, fysiotherapeut), de bibliotheek, sportschool, scholen, kinderdagverblijf en het cultuurhuis is binnen handbereik. Verder ligt de woning nabij een stadspark, Milligerplas en op 10 minuten van het historische centrum van Zwolle.

Dit goed onderhouden appartement heeft een riante woonkamer van ca. 32 m² met veel raampartijen en een mooi uitzicht over de wijk. Verder heeft deze woning een mooie keuken voorzien van alle inbouwapparatuur en een nette, ruime badkamer die beschikt over een ligbad en een douchecabine. Naast de 2 slaapkamers (waarvan 1 zeer ruime), heeft deze woning nog een bijkeuken/bergruimte en een prachtig inpandig balkon/loggia. Het is heerlijk toeven vanuit de loggia met een fraai uitzicht over de weidse omgeving. U kunt hier altijd buiten zitten doordat de loggia met glaspanelen is af te sluiten en zelfs beschikt over een verwarmingselement voor de ‘late uurtjes’. Vanuit de lift staat u gelijk voor uw voordeur, wat privacy biedt en erg handig is om de boodschappen binnen te zetten. Kortom: een mooie licht appartement om zo te betrekken!

Woonoppervlak: ca. 86 m²     Bouwjaar: 2004     Inhoud: ca. 258 m³

Indeling:

Beg.gr.: afgesloten centrale hal met brievenbussen, toegang tot privé parkeerkelder, trappenhuis, liftinstallatie en de privé berging;

Appartement: entree met hal, een meterkast, een ruime woonkamer met toegang tot de loggia, een open keuken met een keukenblok in hoekopstelling met toegang tot de bijkeuken/berging, 2 slaapkamers met toegang tot loggia, een toiletruimte en een badkamer in neutrale kleurstelling voorzien van ligbad, douchecabine, vaste kast en wastafelmeubel.

Bijzonderheden:

– De servicekosten bedragen slechts € 104,25 per maand.
– De woning heeft een eigen berging op de begane grond
– De eigen privé parkeerplaats bevindt zich in de parkeerkelder


86
Woon oppervlakte m2

2
Slaapkamers

1
Badkamers

Eigenschap

Appartement

Woon oppervlakte

86 m2

Bouwjaar

2004

Status

Verkocht

Prijs

€ 289.000