Uw makelaar gevestigd in Genemuiden, Zwartewaterland en omstreken.

Beschrijving

Royaal binnenstadspand in het centrum van Hasselt!

Op een zeer goede locatie in het centrum van Hasselt ligt dit royale binnenstadspand met 4 ruime slaapkamers. Dit karakteristieke pand heeft maar liefst een woonoppervlak van ca. 185 m²! Deze ruimte kun je in de gehele woning terugvinden. Deze hoekwoning beschikt o.a. over een riante straatgerichte woonkamer (ca. 37 m²) voorzien van een fraaie eikenhouten vloer en een mooie woonkeuken (ca. 30 m²) met een ruim keukenblok voorzien van alle inbouwapparatuur. Verder heeft deze woning een luxe keuken, 4 ruim bemeten slaapkamers met inloopkasten en een heerlijke stadstuin. De tuin is op het zonnige westen gelegen en beschikt over een stenen schuur en achterom. De woning is gunstig gelegen nabij winkels, supermarkt, Het Zwarte Water en op ca. 10 autominuten van Zwolle!

Perceel: 268 m²   Woonopp: ca.186 m²   Inhoud: ca. 685 m³   Bouwjaar:1900

Indeling:

Beg.gr.: entree met ruime hal, een meterkast, een vaste kast en een luxe volledige betegelde badkamer met douchehoek en 2 wastafels. Verder een riante straatgerichte woonkamer met een eikenhouten vloer, een mooie woonkeuken met een fraaie plavuizenvloer voorzien van vloerverwarming, een bijkeuken/achterportaal en een ruime toiletruimte met wandcloset, urinoir en wastafel;

1e verd.: overloop, 4 ruime slaapkamers met inloopkasten, een toiletruimte, een ruime berging met wasgelegenheid en een dakterras.

Vraagprijs € 337.500,- k.k.

Bijzonderheden:

De woning is voorzien van dak- en vloerisolatie en gedeeltelijk dubbel glas.


186
Woon oppervlakte m2

4
Slaapkamers

1
Badkamers

Eigenschap

Hoekwoning

Woon oppervlakte

186 m2

Bouwjaar

1900

Status

Verkocht

Prijs

€ 337.500